Müşteri Hizmetleri: 0 850 255 06 08 Siparişlerim Yardım

İzeltaş Ürünleri

Fiyat Aralığı
Ürün Puanı

İzaltaş

İzeltaş, 50 yılı aşkın süredir ülkenin önde gelen el aletleri üreticilerinden biridir. Uzun yıllar boyu sürdürdüğü üretimleri ile dikkat çeken firma, dış pazarda da önemli bir yere sahiptir. El aletleri üretiminin yanı sıra otomotiv, inşaat ve denizcilik gibi pek çok önemli sektöre yönelik dövme parçalar da üretmektedir. 

Ürün Çeşitleri

Birçok alanda kullanılabilen el aletleri üreten İzeltaş, ürün çeşitliliği ile öne çıkıyor. Evlerdeki ufak tamir işlerinde ya da profesyonel olarak da kullanılabilecek tornavida, pense, yan keski ve çeşitli anahtar takımları firma tarafından üretilir. Birbirinden farklı uçlara sahip tornavida çeşitleri ile sökme ve takma işlemleri rahat bir şekilde yapılabilir. Düz ya da yıldız diye adlandırılan uç çeşitlerine sahip tornavidalar, tek olarak üretildiği gibi birden fazla ürünün bir arada olduğu setler halinde de satın alınabilir. Sökme ya da takma işlemleriniz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz tornavida çeşitleri, her tür vidalamaya uygundur. Plastik tutma gövdeleri sayesinde kolay kavranabilir. Metal ucunun sağlamlığı, sert yüzeylerde dahi güvenle kullanılabilir. Tornavida görünümüne sahip kontrol kalemleri alçak gerilimin olduğu alanlarda elektrik akımının olup olmadığını kontrol etmeyi sağlar. Yeni takılacak veya bozuk olan prizlerde tamir, bakım gibi işlemler yapılmadan önce mutlaka kontrol kalemi kullanılarak elektrik akımının geçip geçmediği kontrol edilmelidir.

Bir alanda önceden sabitlenmiş çivi ya da telleri çekmek, kesmek ya da tutmak için pense kullanılır. Pense uçları kullanım amacına göre belirlenir. Gövde kısmının sıkılması ile uç kısım kuvvetlenir. Bu sayede çekme ve kesme gibi işlemler kolay bir şekilde tamamlanır. Kargaburun, fort ya da ayarlı penseler arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. İzeltaş tarafından üretilen tüm pense uçları krom yada nikel kaplamadır. Pense formuna benzeyen ürünlerden bir diğeri de yan keskidir. Yan keski, sivri yapısı sayesinde bir nevi makas görevi görür. Tel gibi nesneleri kesmek için kullanılır. 

Belirli uçlara takılarak kullanılan lokma takımları, somun ve civataları bulundukları yerden sökmek ya da takmak için kullanılır. Farklı cıvata boyutlarına uygun olacak şekilde uç ve uç takımları bulunur. Karbüratör lokma takımı, ulaşılması zor alanlara erişmek ve işlemleri tamamlayabilmek için kullanılır. Küçük boyutları sayesinde dar alanlara kolay bir şekilde erişmenizi sağlar. Motosiklet ya da bisiklet tamiri gibi işlemlerde sıkça tercih edilen el aletlerindendir. İzeltaş tarafından üretilen karbüratör lokma takım setleri, içerisinde bulunan farklı uç seçenekleri ile işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Otomobil tekerleklerinin sökülüp takılmasını sağlayan bijon anahtarı İzeltaş el aletleri çeşitlerindendir. Lastiğin patlaması yada mevsim değişiklikleri sırasında değiştirilmesi gereken durumlarda kullanılır. İzeltaş başta olmak üzere ihtiyacınız olan tüm el aletlerine neeksik.com üzerinden hızlıca ulaşıp, sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster