Hakkımızda

Neeksik.com e-ticaret sisteminde hizmet vermek üzere Özaylar A.Ş. bünyesinde 2018 yılında kuruldu.

Özaylar A.Ş. 2012 yılında kurmuş olduğu bahcecenter.com ve hırdavatcenter.com'u sektörel tecrübesi ile geliştirerek bir pazaryeri girişimi olan neeksik.com ile e ticaret dünyasında yeni yerini aldı.

Sektördeki 33 yıllık tecrübesini e-ticaret yatırımı olan neeksik.com’a aktararak, endüstriyel pazaryeri modeliyle binlerce ürün ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturmayı hedefleyerek hayata geçirdi.

Hırdavat & Nalbur, Elektrik & Elektronik, Yapı & Tesisat ve Bahçe ürünleri gibi farklı kategoriler ile birçok ihtiyaca cevap veren neeksik.com binlerce  ürün skalasıyla üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Neeksik.com, müşterileri için güven ve kolaylık ilkesiyle yola çıkmıştır. Bayiler tarafında işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Siz de neeksik.com’da uygun fiyatlarla kolay ve güvenli bir alişveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ticari işbirliği için bayimiz olarak e-ticaret dünyasında yerinizi alıp Türkiye’nin her yerinden yeni müşteriler edinebilirsiniz.