Gardena

Gardena 18305- Premium Temizleme Tabancası

Stok Kodu: Gardena 18305
129,00 TL Anlaşmalı kartlara göre taksit imkanları bulunmaktadır. En geç 26 Ağustos Pazartesi kargoda

&Özellikler

Püskürtme Modeli çeşitleri

Temizlik ve bitkileri sulamak için kuvvetli püskürtmeden ince sis püskürtmeye kadar farklı püskürtme seçenekleri bulunmaktadır.

Kolay ve rahat kullanım

Yumuşak plastik bileşenler Premium Temizleme Nozülünün emniyetli şekilde tutulmasını sağlar. Entegre kilitli ergonomik çalıştırma mekanizması ve tek parmakla su akışının ayarlanması aletin kullanılması özellikle zevkli hale getirmektedir.

çok sağlam ve dayanıklı

Premium Temizleme Nozülü metal parçalarla donatılmıştır dolayısıyla özellikle sağlamdır. Püskürtme başlığı ve konektör metalden yapılmıştır ve dolayısıyla çok dayanıklıdır.

Donmaya karşı koruma

Yenilikçi entegre donmaya karşı koruyucu sıcaklıklar düştüğünde bile ürünün zarar görmemesini sağlar.

# TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
2 64,50 TL 129,00 TL
3 43,00 TL 129,00 TL
# TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
2 64,50 TL 129,00 TL
3 43,00 TL 129,00 TL
# TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
2 64,50 TL 129,00 TL
3 43,00 TL 129,00 TL
Not: + taksit seçenekleri bankaların kart özelliklerine göre ve dönemler arasında değişiklik göstermektedir. Kartınızın + taksite uygun olup olmadığı ile ilgili bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir
  • Çok İyi (0)
  • İyi (0)
  • İdare Eder (0)
  • Kötü (0)
  • Çok Kötü (0)

Ortalama Yıldız Derecelendirmesi
0 / 5 (0 oy)

Üyelerin yorumlarından otomatik ortalama ürün puanı hesaplanmaktadır.
YORUM YAPIN
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Gardena 18305- Premium Temizleme Tabancası

İade Koşulları

İptal Telabi

İptal talebinde bulunabilmeniz için siparişinizin onaylanmamış olması gerekmetedir. Onaylanmayan siparişler için "Hesabım > Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişi seçip, iptal butonu ile talep forumunu doldurarak iptal prosedürünü başlatabilirsiniz.

İade Telabi

"Hesabım > Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişi seçip, iade/değişim butonu ile talep forumunu doldurarak iade prosedürünü başlatabilirsiniz. İade talebinizin onaylanması ile size verilen kargo kodu ile ürünü mağazaya geri gönderin. 

Mağazaya ulaşan ürün mağaza tarafından kontrol edilir ve uygun olması durumunda iadeyi onaylar. İade onayını takiben paranız ödeme yapmış olduğunuz yöntem ile tarafınıza iade edilir.

Değişim Talebi

"Hesabım > Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişi seçip, iade/değişim butonu ile talep forumunu doldurarak değişim prosedürünü başlatabilirsiniz. Değişim talebinizin onaylanması ile size verilen kargo kodu ile ürünü mağazaya geri gönderin.

Mağazaya ulaşan ürün mağaza tarafından kontrol edilir ve uygun olması durumunda iade onaylanır. Değişimi yapılan ürün tekrar tarafınıza gönderilir.

Çağlayan Makina

En geç 26 Ağustos Pazartesi kargoda 129.00 TL

Benzer Ürünler